Ogłoszenia duszpasterskie 24. 06. 2018 r.
Dodane przez rakowska dnia Czerwiec 23 2018 21:43:08


Ogłoszenia duszpasterskie 24. 06. 2018 r.


1. Przeżywamy XII niedziele zwykłą. Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela. W tym tygodniu wspominamy: środa NMP Nieustającej Pomocy, czwartek św. Ireneusza Bpa i męczennika, piątek Uroczystość św. Piotra i Pawła w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.....Rozszerzona zawartość newsa


Ogłoszenia duszpasterskie 24. 06. 2018 r.


1. Przeżywamy XII niedziele zwykłą. Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela. W tym tygodniu wspominamy: środa NMP Nieustającej Pomocy, czwartek św. Ireneusza Bpa i męczennika, piątek Uroczystość św. Piotra i Pawła w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca adoracja Najświętszego sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.


3. W przyszłą sobotę festyn w Roszycach. W programie wiele atrakcji, początek o godz. 15.00. w imieniu mieszkańców Roszyc serdecznie zapraszam.

4. W piątek odbyło się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopów. Od Pana Boga nie ma wakacji. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie. Mimo upałów pamiętajmy o godnym stroju w czasie nabożeństw w naszym kościele.

5. Nabożeństwo czerwcowe po mszy wieczornej.

6. W środę zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

7. W piątek na godz. 18.00 zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

8. Jubilatom i Solenizantom składam życzenia obfitości łask Bożych.