Strona Główna Kontakt  z adminstratorem Poniedziałek, Listopad 11, 2019
Ogłoszenia duszpasterskie 29. 04. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 29. 04. 2018 r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego.
Co piąty ksiądz diecezjalny w Polsce został zamordowany podczas II wojny światowej.

2. Dzisiaj po sumie w kościele parafialnym spotkanie rodziców ministrantów.

3. W przyszły piątek wspomnienie św. Floriana patrona strażaków, msza św. w intencji naszych strażaków w niedzielę 6 maja o godz. 12.00.

4. Spotkanie osób przystępujących w tym roku do Bierzmowania 3 maja po sumie. Obecność obowiązkowa.

5. We wtorek rozpoczynamy piękny miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. W czwartek nabożeństwo majowe w Szalejowie Dolnym. W niedzielę Litanię loretańska odmawiamy 10 min. przed msza św.
Serdecznie zapraszam.

6. W środę zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

7. W piątek zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Koronkę będziemy odmawiać przed mszą w każdy piątek.

8. 3 maja w Uroczystość NMP Królowej Polski i w Święto Konstytucji 3-go Maja, porządek mszy niedzielny. Uroczysta suma w intencji Ojczyzny o godz. 12.00 w kościele parafialnym. W czasie mszy patriotyczny program artystyczny w wykonaniu dzieci z przedszkola w Szalejowie Dolnym. Serdecznie wszystkich Parafian i Gości zapraszam.

9. Kancelaria czynna wtorek i środa w Szalejowie Górnym od 18.30 do 19.00, czwartek Szalejów Dolny czwartek od 18.30 do 19.00, sprawy pilne umawiać proszę telefonicznie 535 314 451.

10. Jubilatom i Solenizantom składam życzenia obfitości łask Bożych.