Ogłoszenia duszpasterskie 6.08.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 6.08.2017

1. Przeżywamy 18 niedziele zwykłą i Święto Przemieniania Pańskiego. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka adoracja a po błogosławieństwie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia i święta: wtorek św. Dominika Guzmana kapłana, środa św. Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy i męczennicy patronki Europy, czwartek św. Wawrzyńca diakona, piątek św. Klary dziewicy.

3. Kancelaria parafialna czynna od wtorku do czwartku od godz. 19.00 do 19.30. W środę kancelaria nie czynna.

4. Zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.00 w kościele parafialnym w dzień nowenny będzie odprawiana msza św. zbiorowa przed msza można podać intencje i złożyć dowolną i dobrowolną ofiarę.

5. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę 9 sierpnia. Piesza Pielgrzymka dotrze w środę 9 sierpnia. Powitanie na wałach rozpocznie się o godz. 7.30, zaś o godz. 9.00 w Kaplicy Cudownego Obrazu zostanie odprawiona uroczysta Msza św. koszt wyjazdu 55 zł. Wyjazd godz. 3.45 Szalejów Dolny, następnie Polanica Zdrój, Wolany, Szalejów Górny. W środę 9 sierpnia Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18. 00 odwołana. Msza św. na Jasnej Górze będzie odprawiona za pielgrzymów i całą naszą Parafie.

6. Została uruchomiona Strona Internetowa naszej parafii adres: www.parafiaszalejow.vg1.pl

Intencje mszalne na ten tydzień:

kościół parafialny: Szalejów Górny

Poniedziałek 9.00 intencja wolna
Wtorek 18.00 intencja wolna
Piątek 18.00 intencja wolna

Czwartek Szalejów Dolny:
18.00 intencja wolna

Niedziela:
9.00 Szalejów Dolny: + Stanisława Kruszczyńska od ucz. pog.
10.30 Wolany:
12.00 Szalejów Górny: + Jadwiga Matała od ucz. pogrzebu