Ogłoszenia duszpasterskie 25.03. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 25.03. 2018 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Palmową czyli Meki Pańskiej, rozpoczynamy Wielki Tydzień.

2. W środę zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

3. Triduum Paschalne: Wielki Czwartek: Msza Wieczerzy Pańskiej i Rocznica I Komunii św. godz. 18.00, adoracja w ciemnicy do 20.00. Wielki Piątek: Droga Krzyżowa 15.00. Liturgia Męki Pańskiej 19.00, adoracja do 21.00. Wielka Sobota: błogosławieństwo pokarmów: Roszyce 10.00, Szalejów Dolny 10.30, kaplica św. Anny 10.45, Wolany Dom Ludowy 11.00, Wolany Kaplica 11.15, Szalejów Górny 12.00. Niedziela Zmartwychwstania: adoracja przy Bożym Grobie od 20.30, Wigilia Paschalna z Rezurekcją 21.30. W dzień porządek jak w każdą niedziele.

4. Kancelaria parafialna czynna będzie tylko we wtorek i środę w Szalejowie Górnym od 18.30 do 19.00, sprawy pilne umawiać proszę telefonicznie 535 314 451.

5. Składam serdeczne podziękowania Panom Pawłowi Chiniewicz, Darkowi Łuszczak, Frankowi Sobczak, Patrykowi Bednarz za uporządkowanie obejścia przy plebani po wycince drzew. Panu Tadeuszowi Wybraniec za wywiezienie gałęzi. Dalsze prace porządkowe przewidziane są na poniedziałek. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać.

6. Parafia organizuje wyjazd do Krakowa Łagiewnik 6 kwietnia w ramach Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Jana Pawła II.

7. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.