Ogłoszenia duszpasterskie 18.03. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 18.03. 2018 r.

1. Przeżywamy Piątą niedziele Wielkiego Postu, dawniej nazywaną czarną lub śmiertelną. Za tydzień niedziela palmowa poświęcenie palm na wszystkich mszach.

2. W środę zakończyliśmy rekolekcje. Dziękuje wszystkim za tak liczny udział w świętych ćwiczeniach. Bóg zapłać za pomoc w organizacji rekolekcji: Pani dyrektor szkoły za udostepnienie sali gimnastycznej aby dzieci mogły w cieple uczestniczyć w swoich naukach, nauczycielom za opiekę nad dziećmi, paniom za przygotowanie posiłku dla księży spowiedników, wszystkim za wszystko składam serdeczne podziękowania.

3. W środę zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej Szalejów Dolny 16.30, Szalejów Górny 17.30, Gorzkie Żale w niedziele przed mszą św.

5. Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci rocznicowych po sumie w kościele parafialnym.

6. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek i środę w Szalejowie Górnym od godz. 18.30 do 98.00 i Szalejowie Dolnym w czwartek 18.30 do 19.00, sprawy pilne umawiać proszę telefonicznie 535 314 451

7. Bardzo proszę o zgłaszanie osób chorych i starszych do spowiedzi i komunii wielkanocnej. Odwiedziny w sobotę 24 marca od godz. 9.00.

8. Msza św. w tygodniu godz. 18.00.

9. Z przykrością informuję, że pielgrzymka do Włoch zostaje odwołana z braku dostatecznej ilości pielgrzymów, zapisało się tylko 15 osób.

10. Parafia organizuje wyjazd do Krakowa Łagiewnik 6 kwietnia w ramach Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Jana Pawła II.

11. Już dzisiaj informuje w tym roku Wigilia Paschalna połączona z Procesją Rezurekcyjną. Początek liturgii 21.30. Nie będzie mszy o godz. 6.00 w Wielkanoc.

12. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.