Ogłoszenia duszpasterskie 4.02. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 4.02. 2018 r.

1. Przeżywamy piątą niedziele zwykłą, pierwsza miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, po mszy zmiana Tajemnic Żywego Różańca. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Agaty dziewicy i męczennicy, wtorek św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, sobota św. Scholastyki.

2. W przyszłą niedzielę 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes, Dzień Chorego, w czasie mszy Obrzęd Namaszczenia Chorych. Bardzo proszę o umożliwienie przybycia na msze osobą starszym i niepełnosprawnym.

3. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, miłe rozmowy i złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

4. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i środy w Szalejowie Górnym od godz. 17.30 do 18.00 i Szalejowie Dolnym w czwartek 17.30 do 18.00, sprawy pilne umawiać proszę telefonicznie 535 314 451

5. Z ofiar składanych za opłatki zebraliśmy kwotę 3522 zł. Pieniądze będą przeznaczone na ubezpieczenie dwunastu obiektów parafialnych.

6. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00 poniedziałek, wtorek ,środa, piątek Szalejów Górny, czwartek Szalejów Dolny.

7. Bóg zapłać za rozebranie dekoracji świątecznych i przygotowanie naszych kościołów na okres zwykły.

8. W przyszłą sobotę wycieczka ministrantów do Wrocławia

9. Parafia organizuje pielgrzymkę Asyż-Cascia-Rzym-Watykan-Wenecja w dniach 29.04-5.5.2018 cena 1700 zł 15 euro.

10. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.