Ogłoszenia duszpasterskie 28.01. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 28.01. 2018 r.

1. Przeżywamy czwartą niedziele zwykłą. W tym tygodniu wspominamy w środę św. Jana Bosko w piątek Ofiarowanie Pańskie, Dzień Życia Konsekrowanego tego dnia pamiętajmy w modlitwach o naszych Siostrach Zakonnych pracujących w Domu opieki w Szalejowie Górnym.

2. Dzisiaj w Szalejowie Dolnym po mszy o godz. 12.00 koncert kolęd w wykonaniu zespołu z Ząbkowic Śl. Serdecznie zapraszam.

3. Wizyta duszpasterska „Kolenda” od poniedziałku do środy od godz. 15.30 do 21.00.

4. Plan wizyty duszpasterskiej: Szalejów Dolny: poniedziałek; od mostu przy sklepie w stronę Szalejowa Górnego do Rodz. Kulig, Wtorek; przez most od Rodz. Szmela i na głównej drodze od Rodz. Graczyk i do końca Szalejowa Dolnego, środa; na życzenie.

5. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego NMP Gromnicznej w zakrystii do nabycia gromnice cena 10 zł. pieniądze ze sprzedaży świec będą przeznaczone na cele gospodarcze. W Ofiarowanie Pańskie porządek mszy następujący: Szalejów Dolny 16.30, Szalejów Górny 18.00.

6. Kancelaria parafialna czynna będzie w styczniu w czwartek od godz. 17.30 do 18.00 w Szalejowie Dolnym, sprawy pilne umawiać proszę telefonicznie.

7. Od czwartku msza św. w tygodniu o godz. 17.00

8. Bardzo proszę rodziców dzieci I komunijnych o rozebranie w najbliższą sobotę dekoracji świątecznych

9. Parafia organizuje pielgrzymkę Asyż-Cascia-Rzym-Watykan-Wenecja w dniach 29.04-5.5.2018 cena 1700 zł 15 euro

10. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.