Ogłoszenia duszpasterskie 21.01. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 21.01. 2018 r.

1. Przeżywamy trzecią niedziele zwykłą. W tym tygodniu wspominamy w środę św. Franciszka Salezego w czwartek nawrócenie św. Pawła święto piątek św. biskupów Tymoteusza i Tytusa w sobotę bł. Jerzego Matulewicza.

2. Wizyta duszpasterska „Kolenda” od poniedziałku do piątku od godz. 15.30 do 21.00 w soboty od 9.00 do 16.00.

3. Plan wizyty duszpasterskiej:

Szalejów Górny:

poniedziałek; od Rodz. Bednarz, Kostyra następnie od Rodz. Bartosz, Blok Rodz. Świerczków. Blok nad „Różą Kłodzką”, blok Rodz. Lipski i następny do Rodz. Biel.

Wtorek; od domu Rodz. Mora następnie Rodz. Banach zakończenie;

środa; W stronę St. Wielisławia od Rodz. Wróbel do Rodz. Podlasek oraz za Mostem górą od rodz. Pieróg do rodz. Kuryczny,

czwartek; Majątek od Rodz. Janowskich do rodz. Skrzypek, od byłego sklepu do Sobol Jadwiga,

piątek; Od sklepu blok przy stawie do rodz. Kościelewicz, sobota; osiedle i domy koło kościoła.

4. Zbliża się Święto ofiarowania Pańskiego NMP Gromnicznej w zakrystii do nabycia gromnice cena 10 zł. pieniądze ze sprzedaży świec będą przeznaczone na cele gospodarcze.

5. W Przyszłą niedzielę 28 stycznia zmiana porządku mszy w Szalejowie Górnym o godz. 9.00 w Szalejowie Dolnym o godz. 12.00.

6. Kancelaria parafialna czynna będzie w styczniu tylko w soboty od godz. 17.30 do 18.00 w Szalejowie Dolnym, sprawy pilne umawiać proszę telefonicznie.

7. W styczniu masz św. w tygodniu o godz. 15.00

8. Jubilatom i Solenizantom a szczególnie Babciom i Dziadkom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.