Ogłoszenia duszpasterskie 31.12. 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 31.12. 2017 r.

1. Przeżywamy Niedziele Św. Rodziny.

2. Dzisiaj ostatni dzień roku cywilnego, czas podsumowań, refleksji i dziękczynienia. W poniedziałek Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, przypominam jest to święto nakazane tego dnia porządek mszy niedzielny. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego porządek mszy niedzielny. W czasie mszy poświęcenie kadzidła, kredy i wody. Przy nabywaniu kredy i kadzidła można złożyć dobrowolna ofiarę.

3. Sołtys, Rada Sołecka i OSP Szalejów Dolny serdecznie zapraszają na wspólne kolędowanie na świetlicy 6 stycznia w Święto Trzech Króli o godz. 16.00. W programie występy młodych artystów, Jasełka w wykonaniu przedszkolaków, orszak z pochodniami oraz inne atrakcje.

4. Od 2 stycznia rozpoczyna się wizyta duszpasterska „Kolenda” od poniedziałku do piątku od godz. 15.30 w soboty od 9.00.

5. Plan wizyty duszpasterskiej: wtorek; Roszyce 1-12, środa; Roszyce 14-do końca, czwartek; Wolany 1- 39. Piątek; Wolany 40-69a

6. Kancelaria parafialna czynna będzie w styczniu tylko w soboty od godz. 17.30 do 18.00 w Szalejowie Dolnym, sprawy pilne umawiać proszę telefonicznie.

7. W styczniu masz św. w tygodniu o godz. 15.00

8. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.