Strona Główna Kontakt  z adminstratorem Poniedziałek, Listopad 11, 2019
Ogłoszenia duszpasterskie 17.12. 2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 17.12. 2017 r.

1. Przeżywamy 3 niedziele Adwentu.

2. Tradycyjnie z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek

3. Roraty od wtorku do piątku o godz. 17.00. Szalejów Dolny czwartek 17.00. W piątek ostatnie Roraty i losowanie nagród.

4. Za tydzień wigilia Świąt Narodzenia Pańskiego. Msze Św. Pasterki: Szalejów Dolny 22.00, Szalejów Górny 24.00. serdecznie zapraszam wszystkich Parafian i Gości.

5. W zakrystii można nabywać opłatki. Przy nabywaniu opłatków można złożyć dobrowolną ofiarę. Pieniądze z datków będą przeznaczone na ubezpieczenie obiektów parafialnych.

6. Spowiedź adwentowa przygotowująca nas do dobrego przeżycia świąt Narodzenia Pańskiego w poniedziałek. Szalejów Dolny od 15.00 do 16.00 następnie msza św. Szalejów Górny od 16.00 do 17.00 i msza św.

7. Pani Dyrektor, Wychowawcy i Dzieci z naszego przedszkola zapraszają na Jasełka, które zostaną wystawione w kościele w Szalejowie Dolnym 21 grudnia o godz. 16.30.

8. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2018.

9. Kancelaria parafialna czynna będzie w Szalejowie Górnym wtorek i środa po Mszy św. Szalejów Dolny w czwartek po Mszy św.

10. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.