Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2017 r.

1. Przeżywamy 33 niedzielę w ciągu roku.

2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia i święta: poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, wtorek: Ofiarowanie NMP środa św. Cecylii, piątek: św. męczenników Andrzeja Dung-laca i Towarzyszy.

3. Przyszła niedziela ostatnia roku liturgicznego będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla jest to święto wszystkich posługujących w kościele.

4. Za dwa tygodnie adwent Radosne oczekiwanie na przyjście Pana. Msza św. Roraty od wtorku do piątku o godz. 17.00.

5. Powoli formułuje się Rada Parafialna są pierwsi członkowie z Wolan.

6. Druga msza zbiorowa za zmarłych będzie odprawiona 24 listopada o godz. 17.00.

7. Msza św. odprawiana jest od poniedziałku do piątku są wolne intencje można zamawiać msze.

8. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2018.

9. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca zbiórka do puszek na potrzeby kościoła. W tym miesiącu zbieramy na przenośne ogrzewanie kościoła (dmuchawa olejowa). Ofiary można składać także indywidualnie do końca miesiąca.

10. Spotkanie Rodziców dzieci I-wszo komunijnych w przyszłą niedziele po sumie w kościele parafialnym.

11. Serdeczne Bóg zapłać Paniom Krystynie Turowskiej, Krystynie Midura, Jadwidze Wyroda, które posprzątały obejście wokół kościoła parafialnego. O Drogich Paniach będę pamiętał w modlitwie.

12. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.