Strona Główna Kontakt  z adminstratorem środa, Maj 27, 2020
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt  z adminstratorem
Parafia św.Jerzego w Szalejowie Górnym
Świątynie parafialne
Ogłoszenia
Formalności kancelaryjne
Ostatnie Artykuły
Kościół parafialny ś...
Liturgia Dnia
Kościół św. Jerzego w Szalejowie
SPIS PRÓBNY, czyli próba generalna, przed Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021).Szanowni Państwo


W dniach od 1 do 30 KWIETNIA 2020 r. na terenie Gminy Wiejskiej Kłodzko przeprowadzany jest SPIS PRÓBNY, czyli próba generalna, przed Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spisem objęte są ludność, budynki i mieszkania.

Przekazanie danych objętych spisem próbnym jest obowiązkowe, zgodnie z przepisami ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 roku .

Wszystkie informacje uzyskane w trakcie spisu objęte są tajemnicą statystyczną i będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do przygotowania zbiorczych opracowań statystycznych.

Ze względu na wprowadzony w kraju stan epidemii spis próbny jest prowadzony w formie samospisu - za pomocą interaktywnej aplikacji, która jest dostępna na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego (https://spis.gov.pl/) oraz poprzez wywiad telefoniczny - w tym celu będą się z mieszkańcami Gminy kontaktować pracownicy Urzędu Statystycznego we Wrocławiu (tożsamość rachmistrza telefonicznego można potwierdzić dzwoniąc na Infolinię Statystyczną, tel. 22 279 99 99 wew. 8). W tym spisie rachmistrzowie terenowi nie będą odwiedzać mieszkańców w ich domach.

Spisy powszechne ludności i mieszkań przeprowadzane są raz na 10 lat i dostarczają wielu cennych informacji o naszym społeczeństwie. Dlatego warto wziąć w nim udział, do czego serdecznie zapraszamy.


Z wyrazami szacunku
Zastępca Wojewódzkiego Komisarza Spisowego
p.o. Dyrektora Urzędu Statystycznego we Wrocławiu
Halina Woźniak
II Spis Próbny obejmuje miejscowości:
Bierkowice, Boguszyn, Droszków, Gaj, Giełczów, Gołogłowy, Gorzuchów, Huberek, Jaszkowa Dolna, Jaszkowa Górna, Jaszkówka, Kamieniec, Korytów, Krosnowice, Ławica, Łączna, Marcinów, Mikowice, Młynów, Morzyszów, Ołdrzychowice Kłodzkie, Pagórek, Piszkowice, Podtynie, Podzamek, Rogówek, Romanowo, Roszyce, Ruszowice, Rybie, Siemków, Siodłków, Starków, Stary Wielisław, Szalejów Dolny, Szalejów Górny, Ścinawica, Święcko, Wilcza, Wojbórz, Wojciechowice, Żelazno.

Diecezja Świdnicka
Barka
Wirtualny spacer


Domowy Kościół

www.dk.oaza.pl
Niedziela

www.niedziela.pl

Radio Maryja

www.radiomaryja.pl

Facebook
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Najnowszy Użytkownik: aux03ster03

Parafia św. Jerzego w Szalejowie Górnym 2017

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

96244 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie