Ogłoszenia duszpasterskie 5.11.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 5.11.2017 r.

1. Przeżywamy 31 niedzielę w ciągu roku.

2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia i święta: czwartek: Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej piątek: św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła, sobota: św. Marcina z Tours.

3. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna, po mszach zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości wszystkich zapraszam na mszę w intencji Ojczyzny o godz. 12.00 w kościele parafialnym.

5. W najbliższym czasie będzie powołana Rada Parafialna po trzech członków z każdej miejscowości należącej do parafii św. Jerzego, proszę o zgłaszanie kandydatów.

6. Nabożeństwo za zmarłych z wypominkami od wtorku do piątku 16.30, w Szalejowie Dolnym w czwartek 16.30, niedziela po mszy św.

7. Druga msza zbiorowa za zmarłych będzie odprawiona 24 listopada o godz. 17.00

8. Msza św. odprawiana jest od poniedziałku do piątku są wolne intencje można zamawiać msze.

9. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2018.

10. Szalejów Górny: ze zbiórki w ostatnią niedziele uzyskaliśmy 262 zł. co dało z pozostała gotówką 392 zł na dekoracje (kwiaty do kościoła na dziedzicu i przy krzyżu na cmentarzu) wydano 206 zł, pozostało 186 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać

11. Do użytku parafii zostało zakupione nowe przenośne nagłośnienie, które było już użyte w czasie nabożeństw na cmentarzach w Uroczystość Wszystkich Świętych.

12. Jubilatom i Solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje święto życzę obfitości łask Bożych.