Ogłoszenia duszpasterskie 15.10.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 15.10.2017

1. Przeżywamy 28 niedzielę w ciągu roku

2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia i święta: poniedziałek: św. Jadwigi Śląskiej, Głównej patronki Śląska, wtorek: św. Ignacego Antiocheńskiego, środa św. Łukasza Ewangelisty, piątek: św. Jana Kantego, sobota: bł. Jakuba Strzemię

3. We Wtorek dzień imienin naszego ks. Biskupa Ignacego, pamiętajmy tego dnia w modlitwę o solenizancie.

4. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania klasy 6 SP-1Ś w przyszłą niedziele po sumie w kościele parafialnym.

5. Kancelaria parafialna czynna od wtorku do czwartku od godz. 17.40 do 18.00.

6. Zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.00 w kościele parafialnym w dzień nowenny będzie odprawiana msza św. zbiorowa przed msza można podać intencje i złożyć dowolną i dobrowolną ofiarę.

7. Od października zmienia się godzina odprawienia mszy w tygodniu od wtorku do piątku Eucharystia o godz. 17.00.

8. Dzisiaj zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Podpisać się może każdy, kto ukończył 18 rok życia, potrzebny jest nr PESEL

9. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku w niedziela 15 X.

10. W październiku nabożeństwo różańcowe od wtorku do piątku o godz. 16.30.

11. W poniedziałek uroczystość św. Jadwigi Śląskiej patronki sióstr Jadwiżanek msza odpustowa w kaplicy sióstr 16 X o godz. 9.00 .

12. W najbliższym czasie będzie powołana Rada Parafialna po dwóch członków z każdej miejscowości należącej do parafii św. Jerzego, proszę o zgłaszanie kandydatów.

13. Na dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy do puszek 560 zł. 56 gr.