Ogłoszenia duszpasterskie 23. 12. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 23. 12. 2018 r.

1. Przeżywamy czwartą niedzielę Adwentu, dzisiaj dzień żałoby narodowej, pamiętajmy w naszych modlitwach o górnikach, którzy zginęli w czeskiej kopalni. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia, msze św. pasterki: Szalejów Dolny 22.00, Szalejów Górny 24.00

2. W pierwszy i drugi dzień świąt porządek mszy niedzielny.

3. W przyszłą niedziele Święto św. Rodziny na sumie odnowienie przysięgi małżeńskiej. Serdecznie zapraszam małżeństwa z naszej parafii.

4. Ofiary składane z racji nabycia opłatków przeznaczone będą na ubezpieczenie obiektów parafialnych. Za składane datki składam już serdeczne Bóg zapłać.

5. Do nabycia świece wigilijne duże w cenie 12 zł i małe 6 zł fundusze zebrane ze sprzedaży świec będą przeznaczone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

6. Zbiórka wszystkich ministrantów w poniedziałek 24. XII o 12.00 w kościele parafialnym.

7. Została zamontowana nowa brama wjazdowa z furtką przy plebani w Szalejowie Górnym, jak można zauważyć jest to kopia poprzedniej.

8. Caritas Diecezji Świdnickiej organizuje zbiórkę używanych ale nie zniszczonych butów.
Buty można przynosić na plebanie.

9. W okresie jesienno-zimowym kancelaria parafialna czynna od wtorku do czwartku od 17.30 do 18.00.

10. Do nabycia prasa katolicka: świąteczny numer „Gościa Niedzielnego” i dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego” 5 zł. i „Niedzieli” z kalendarzem 10 zł.

11. Jubilatom i Solenizantom składam życzenia obfitości łask Bożych.