Strona Główna Kontakt  z adminstratorem Poniedziałek, Listopad 11, 2019
Ogłoszenia duszpasterskie 2. 12. 2018 r

Ogłoszenia duszpasterskie 2. 12. 2018 r
.

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę Adwentu, rozpoczęliśmy nowy rok kościelny. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek św. Franciszka Ksawerego, wtorek św. Barbarę, czwartek św. Mikołaja, piątek św. Ambrożego bpa i doktora Kościoła, sobota Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP .

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi Szalejów Dolny: czwartek od 16.30, Szalejów Górny: piątek od 16.30. odwiedziny chorych wyjątkowo 22 grudnia od 10.00. Bardzo proszę o zgłaszanie chorych na wizytę sakramentalną przed świętami.

3. Dzisiaj błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny ofiary składane z racji nabycia opłatków przeznaczone będą na ubezpieczenie obiektów parafialnych. Za składane datki składam już serdeczne Bóg zapłać.

4. Do nabycia świece wigilijne duże w cenie 12 zł i małe 6 zł fundusze zebrane ze sprzedaży świec będą przeznaczone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

5. Rozpoczęliśmy okres Adwentu radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Roraty w tygodniu o godz. 17.00 serdecznie wszystkich zapraszam szczególnie dzieci, które na msze przychodzą z lampionami.

6. W okresie jesienno-zimowym kancelaria parafialna czynna od wtorku do czwartku od 17.30 do 18.00..

7. W środę przed mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

8. Do nabycia prasa katolicka „Gość Niedzielny” .

9. Jubilatom i Solenizantom składam życzenia obfitości łask Bożych.