Ogłoszenia duszpasterskie 25. 11. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 25. 11. 2018 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata święto patronalne ministrantów i wszystkich posługujących w Kościele. W tym tygodniu wspominamy: piątek święto św. Andrzeja Ap.

2. W przyszła niedziela pierwsza miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca. W przyszłym tygodniu pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi Szalejów Dolny: czwartek od 16.30, Szalejów Górny: piątek od 16.30. odwiedziny chorych wyjątkowo 22 grudnia od 10.00. bardzo proszę o zgłaszanie chorych na wizytę sakramentalną przed świętami.

3. W pierwszą niedzielę adwentu błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny ofiary składane z racji nabycia opłatków przeznaczone będą na ubezpieczenie obiektów parafialnych. Za składane datki składam już serdeczne Bóg zapłać.

4. Za tydzień piękny okres Adwentu radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Roraty w tygodniu o godz. 17.00 serdecznie wszystkich zapraszam szczególnie dzieci, które na msze przychodzą z lampionami.

5. W okresie jesienno-zimowym kancelaria parafialna czynna od wtorku do czwartku od 17.30 do 18.00.

6. W poniedziałek zostały wymienione okna na parterze plebani.

7. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

8. Do nabycia prasa katolicka „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W „Gościu Niedzielnym” kolorowy kalendarz ścienny na rok 2019 a w „Małym Gościu” Lampion na Roraty.

9. Jubilatom i Solenizantom składam życzenia obfitości łask Bożych.