Strona Główna Kontakt  z adminstratorem Poniedziałek, Listopad 11, 2019
Ogłoszenia duszpasterskie 28. 10. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 28. 10. 2018 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Rocznicy poświęcenia własnego kościoła. W Szalejowie Dolnym uroczystość ku czci św. św. Szymona i Judy Tadeusza. Uroczysta suma odpustowa z udziałem księży z dekanatu o godz. 13.00 serdecznie wszystkich zapraszam.

2. W tym tygodniu Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień zaduszny, kartki wypominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach. Bardzo proszę aby karty na wypominki i msze zbiorowe były w oddzielnych kopertach. Karty składamy w Szalejowie Dolnym i Roszyc do pani Władysławy a w Szalejowie Górnym i Wolany do opisanych skrzynek. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. W zaduszki msz zbiorowa za zmarłych: Szalejów Dolny 16.30, Szalejów Górny 18.00.

3. W Uroczystość Wszystkich Świętych p mszach w Szalejowie Dolnym i Górnym procesja z Różańcem za zmarłych.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca okazja do spowiedzi w piątek przed mszą św., odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. W niedzielę wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, po mszy zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich, którzy przygotowali kościół w Szalejowie Dolnym i plebanie w Szalejowie Górnym na uroczystości odpustowe.

6. Zbiórka wszystkich ministrantów we wtorek 30 października po mszy wieczornej. Obecność obowiązkowa.

7. Ostatnie w tym roku nabożeństwo różańcowe 31 października, dla dzieci losowanie nagród.

8. W okresie jesienno-zimowym kancelaria parafialna czynna od wtorku do czwartku od 17.30 do 18.00.

9. Od listopada nie będzie mszy w poniedziałek

10. Za nami wybory samorządowe tym, którzy zostali wybrani składam serdeczne gratulacje i życzę błogosławieństwa Bożego na czas sprawowania powierzonej przez naród misji.

11. Można zamawiać msze na rok 2019.

12. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym.

13. Do nabycia prasa katolicka „Gość Niedzielny” i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” z komiksem.

14. Jubilatom i Solenizantom składam życzenia obfitości łask Bożych.