Strona Główna Kontakt  z adminstratorem Poniedziałek, Listopad 11, 2019
Ogłoszenia duszpasterskie 30. 09. 2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 30. 09. 2018 r.

1. Przeżywamy XXVI niedziele zwykłą.

2. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, wtorek św. Aniołów Stróżów, czwartek św. Franciszka z Asyżu, piątek św. Faustyny Kowalskiej.

3. Przyszła niedziela pierwsza miesiąca po mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca okazja do spowiedzi i komunii. Szalejów Dolny czwartek od 16.00, Szalejów Górny piątek od 16.00. Odwiedziny chorych w sobotę od 10.00

5. Rozpoczynamy piękny miesiąc październik, miesiąc maryjny. Różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30 Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych. Dzieci będą otrzymywały kontrolki. Na zakończenie nabożeństw różańcowych dla dzieci nagrody.

6. Od czwartku została uruchomiona plebania, od tego dnia proboszcz mieszka w Szalejowie Górnym.

7. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy pomagali w remoncie i porządkach na plebani. W Ich intencji będzie odprawiona msza św.

8. Można zapisywać się na pielgrzymkę do Lichenia. Termin pielgrzymki 12 i 13 października, wyjazd w godz. popołudniowych. Szczegóły w przyszłą niedziele.

9. Można już zamawiać msze na rok 2019.

10. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym

11. Jubilatom i Solenizantom składam życzenia obfitości łask Bożych.